MOTTOWEAR MOTORCYCLE JEANS INTERAKTYWNE WIDEO TAGMAX

Motto Genuine Motorcycle Jeans

Wschodząca gwiazda mody motocyklowej. Sprzedaje swoje produkty na całym świecie. Świetne materiały w najwyższej klasie bezpieczeństwa użytkownika. Design doceniany przez tysiące użytkowników. Tą marką jest MOTTO.

W materiale wideo nakręconym wiosną 2016 roku są uplasowane 2 modele jeansów. Ich proces zakupowy wraz z wysyłką jest realizowany poprzez TAGMAX.

Historia Mottowear – to historia innowacji i nieustannego dążenia do doskonałości.
Marka została założona w 2002 roku. Produkuje wyłącznie jeansy. Design jest pochodną pasji do motocykli i wygody. Wykorzystywane są najlepsze materiały i komponenty wybranych europejskich dostawców. Firma ciągle zapewnia najwyższą jakość odzieży i dokładną kontrolę produkcji na wszystkich jej etapach. Najważniejsza jest dbałość o bezpieczeństwo i wygodę użytkowników. Niezależnie od wieku, stylu i motocykla – Motto to jeansy, które każdemu odpowiadają.

Siedziba główna i fabryka odzieży nadal znajdują się w Polsce.

KEVLAR – spodnie są produkowane przy użyciu 100% DuPont Kevlar.

CT – do wszystkich wyrobów wykorzystywana jest unikalnej szwajcarskiej technologii materiału nieścieralnego CT.

D30 – Mottowear był pierwszym producentem dżinsów, który używa bardzo cienkich i lekkich ochraniaczy D3O. Są to prawie niewidoczne i nie krępujące poruszania się ochraniacze dopasowane wewnętrznie. Wkładki ochronne natychmiast zmieniają swoje właściwości po uderzeniu i skutecznie pochłaniają jego energię.

Armalite – technologia produkcji jednowarstwowej zapewnia ochronę użytkownikowi w przypadku upadku na większość nawierzchni. Posiada certyfikat normy europejskiej CE13595-2, gwarantujący najwyższą ochronę, jednocześnie zapewniając dżinsowy wygląd.